Co je to dřevotříska.com ?

Pořez dřevotřísky, hranování dřevotřísky a posuvné dveře pro vestavěné skříně

My v internetovém obchodě Dřevotříska.com se už od roku 2009 specializujeme na výrobu (pořez a hranování) a on-line prodej nábytkových dílců z dřevotřísky, potřebných na vlastnoruční výrobu nábytku. Nábytkové dílce řežeme z laminovaných dřevotřískových desek (nebo lidově z bukasu) Egger a Bučina, Kaindl a Kronospan na míru, přesně podle vašich rozměrových požadavků pro domácího kutila a na hrany používáme kvalitní ABS hrany tloušťky 0,5 milimetru a 2 milimetry (případně po dohodně i ABS hrany jiné tloušťky). Další naší specializací je výroba posuvných dveří pro vestavěné skříne na míru a on-line prodej dalšího doplňkového kování pro vestavěné skříne - vodící kolejnice, štětiny, podpěry, věšákové tyče... Námi nabízené kování na posuvné dveře pro vestavěné skříně a další doplňkové kování potřebné na montáž je od dodavatele Senator.

Náš vzorkovník dřevotřísky a ABS hran obsahuje víc jak 66 dekorů dřevotřísky a téměř všechny jsou neustále dostupné až ve čtyřech tloušťkách - jako domácí kutil si je můžete objednat on-line pořez a hranování dřevotřísky tloušťky 10, 18, 28 nebo 36 milimetrů. Nařezané a ohranované dřevotřískové desky a posuvné dveře pro vestavěné skříně rozvážíme v současnosti pouze na Jižní Moravě a v okolí Brna. Taktéž lze objednanou dřevotřísku osobně vyzvednout na skladě v Moravanech u Brna.

Aby jste zjistili, kolik zaplatíte například za řezání dřevotřísky, můžete si ihned on-line vypočítat přesnou cenu za konkrétní dřevotřískové dílce ale také posuvné dveře potřebné na vlastnoruční výrobu vaší kuchyně, vestavěné skříně nebo jednoduché poličky.

Ať potřebujete vyrobit vlastnoručně celou vestavěnou skřín, nebo potřebujete nařezat jedinou desku, Dřevotříska.com je internetová služba, prostřednictvím které si z pohodlí domova jednoduše, rychle a za výbornou cenu "vyrobíte" potřebné nábytkové desky bez nutnosti vlastnit drahé dřevoobráběcí stroje a výrobní prostory, bez nutnosti kupovat celé velké a těžké plata dřevotřísky, bez starostí, jak dřevotřísku dovézt až domů.

Stránka používá cookies. Pokračováním v prohlížení těchto stránek souhlasíte s používáním souborů cookies.

 • Změny v možnostech dopravy

  2023-05-11 17:59:36

  Udělali jsme několik změn v možnostech dopravy, abychom byli schopni odbavovat určité druhy objednávek efektivněji. Jedná se o tyto úpravy:

  - menší objednávky do celkové váhy 40kg a maximálních rozměrů 190cm x 70cm x 50cm lze nyní zaslat pomocí kurýrní služby DPD, PPL, GLS

  - objednávky nad 40kg váhy či větších rozměrů, které nelze přepravit kurýrem lze vyzvednout na odběrném místě ve skladu v Brně či v Praze

  - doprava na konkrétní adresu je stále možná ale je nutno ji kalkulovat individuálně. Proto v objednávce přibyla možnost "Individuální kalkulace dopravy", kterou lze vybrat a následně do poznámky vložit adresu či místo, na které by měla být doručena dřevotříska.

 • Příjemné prožití Velikonočních svátků

  2023-04-06 18:04:12

  Přejeme všem příjemné a hlavně šťastné prožití Velikonočních svátků!

Archív novinek >>