Co je to dřevotříska.com ?

Pořez dřevotřísky, hranování dřevotřísky a posuvné dveře pro vestavěné skříně

My v internetovém obchodě Dřevotříska.com se už od roku 2009 specializujeme na výrobu (pořez a hranování) a on-line prodej nábytkových dílců z dřevotřísky, potřebných na vlastnoruční výrobu nábytku. Nábytkové dílce řežeme z laminovaných dřevotřískových desek (nebo lidově z bukasu) Egger a Bučina, Kaindl a Kronospan na míru, přesně podle vašich rozměrových požadavků pro domácího kutila a na hrany používáme kvalitní ABS hrany tloušťky 0,5 milimetru a 2 milimetry (případně po dohodně i ABS hrany jiné tloušťky). Další naší specializací je výroba posuvných dveří pro vestavěné skříne na míru a on-line prodej dalšího doplňkového kování pro vestavěné skříne - vodící kolejnice, štětiny, podpěry, věšákové tyče... Námi nabízené kování na posuvné dveře pro vestavěné skříně a další doplňkové kování potřebné na montáž je od dodavatele Senator.

Náš vzorkovník dřevotřísky a ABS hran obsahuje víc jak 66 dekorů dřevotřísky a téměř všechny jsou neustále dostupné až ve čtyřech tloušťkách - jako domácí kutil si je můžete objednat on-line pořez a hranování dřevotřísky tloušťky 10, 18, 28 nebo 36 milimetrů. Nařezané a ohranované dřevotřískové desky a posuvné dveře pro vestavěné skříně rozvážíme v současnosti pouze na Jižní Moravě a v okolí Brna. Taktéž lze objednanou dřevotřísku osobně vyzvednout na skladě v Moravanech u Brna.

Aby jste zjistili, kolik zaplatíte například za řezání dřevotřísky, můžete si ihned on-line vypočítat přesnou cenu za konkrétní dřevotřískové dílce ale také posuvné dveře potřebné na vlastnoruční výrobu vaší kuchyně, vestavěné skříně nebo jednoduché poličky.

Ať potřebujete vyrobit vlastnoručně celou vestavěnou skřín, nebo potřebujete nařezat jedinou desku, Dřevotříska.com je internetová služba, prostřednictvím které si z pohodlí domova jednoduše, rychle a za výbornou cenu "vyrobíte" potřebné nábytkové desky bez nutnosti vlastnit drahé dřevoobráběcí stroje a výrobní prostory, bez nutnosti kupovat celé velké a těžké plata dřevotřísky, bez starostí, jak dřevotřísku dovézt až domů.

Stránka používá cookies. Pokračováním v prohlížení těchto stránek souhlasíte s používáním souborů cookies.

 • Rozvoz a odběr v okolí Brna

  2024-05-06 11:28:41


  U objednávek, které není potřeba uskladnit můžete nyní zvolit možnost dopravy v okolí Brna až do 25 km. Více informací a kontakt na řidiče naleznete na stránce Doprava a Kontakt v sekci "Osobní odběr a rozvoz Brno".

 • Vyřazení dekorů z nabídky

  2024-01-18 12:57:36

  Nová kolekce plošných materiálů EGGER bude uvedená do prodeje v blízké době. S ní souvisí vyřazení dekorů níže z aktuální nabídky:
  - Aluminium F 509 ST2
  - Bamenda šedobéžová 1115 ST12
  - Bříza mainau 1733 ST9
  - Bardolino šedé 1146 ST10
  - Dub sorano 1137 ST12
  - Dub sorano 1334 ST9
  - Fineline 1424 ST22
  - Titan 501 ST2
  - Wenge mali 3058 ST22
  - Whitewood 1122 ST22
  Tyto dekory budou dostupné pouze do vyprodání zásob, respektive v případě dostupnosti u dodavatele dekor dodáme pouze při odběru na celá plata - tedy je nutno odebrat vše, včetně zbytků a odřezků.

Archív novinek >>