Co je to dřevotříska.com ?

Pořez dřevotřísky, hranování dřevotřísky a posuvné dveře pro vestavěné skříně

My v internetovém obchodě Dřevotříska.com se už od roku 2009 specializujeme na výrobu (pořez a hranování) a on-line prodej nábytkových dílců z dřevotřísky, potřebných na vlastnoruční výrobu nábytku. Nábytkové dílce řežeme z laminovaných dřevotřískových desek (nebo lidově z bukasu) Egger a Bučina, Kaindl a Kronospan na míru, přesně podle vašich rozměrových požadavků pro domácího kutila a na hrany používáme kvalitní ABS hrany tloušťky 0,5 milimetru a 2 milimetry (případně po dohodně i ABS hrany jiné tloušťky). Další naší specializací je výroba posuvných dveří pro vestavěné skříne na míru a on-line prodej dalšího doplňkového kování pro vestavěné skříne - vodící kolejnice, štětiny, podpěry, věšákové tyče... Námi nabízené kování na posuvné dveře pro vestavěné skříně a další doplňkové kování potřebné na montáž je od dodavatele Senator.

Náš vzorkovník dřevotřísky a ABS hran obsahuje víc jak 66 dekorů dřevotřísky a téměř všechny jsou neustále dostupné až ve čtyřech tloušťkách - jako domácí kutil si je můžete objednat on-line pořez a hranování dřevotřísky tloušťky 10, 18, 28 nebo 36 milimetrů. Nařezané a ohranované dřevotřískové desky a posuvné dveře pro vestavěné skříně rozvážíme v současnosti pouze na Jižní Moravě a v okolí Brna. Taktéž lze objednanou dřevotřísku osobně vyzvednout na skladě v Moravanech u Brna.

Aby jste zjistili, kolik zaplatíte například za řezání dřevotřísky, můžete si ihned on-line vypočítat přesnou cenu za konkrétní dřevotřískové dílce ale také posuvné dveře potřebné na vlastnoruční výrobu vaší kuchyně, vestavěné skříně nebo jednoduché poličky.

Ať potřebujete vyrobit vlastnoručně celou vestavěnou skřín, nebo potřebujete nařezat jedinou desku, Dřevotříska.com je internetová služba, prostřednictvím které si z pohodlí domova jednoduše, rychle a za výbornou cenu "vyrobíte" potřebné nábytkové desky bez nutnosti vlastnit drahé dřevoobráběcí stroje a výrobní prostory, bez nutnosti kupovat celé velké a těžké plata dřevotřísky, bez starostí, jak dřevotřísku dovézt až domů.

Stránka používá cookies. Pokračováním v prohlížení těchto stránek souhlasíte s používáním souborů cookies.

  • Odběrné místo Praha

    2022-10-04 16:14:52

    Stále se snažíme vylepšovat naše služby a proto nově umožňujeme osobní odběr v Praze 10. V objednávkovém formuláři je třeba vybrat možnost "Osobní odběr Praha" a následně si domluvit čas osobního odběru na našem emailu či telefonu. Umožňujeme taktéž rozvoz do blízkého okolí až do vzdálenosti 15 km po Praze.

  • Odběrné místo Brno

    2022-06-21 15:50:58

    Zřídili jsme odběrné místo v Brně. Zde si můžete přijet osobně přijet vyzvednout objednávky, které si u nás objednáte. V dopravě stačí pouze zvolit možnost "Osobní odběr - Brno" a následně po informaci o dokončení objednávky si telefonicky domluvit čas osobního odběru.

Archív novinek >>