Co je to dřevotříska.com ?

Pořez dřevotřísky, hranování dřevotřísky a posuvné dveře pro vestavěné skříně

My v internetovém obchodě Dřevotříska.com se už od roku 2009 specializujeme na výrobu (pořez a hranování) a on-line prodej nábytkových dílců z dřevotřísky, potřebných na vlastnoruční výrobu nábytku. Nábytkové dílce řežeme z laminovaných dřevotřískových desek (nebo lidově z bukasu) Egger a Bučina, Kaindl a Kronospan na míru, přesně podle vašich rozměrových požadavků pro domácího kutila a na hrany používáme kvalitné ABS hrany tloušťky 0,5 milimetru a 2 milimetry (případně po dohodně i ABS hrany jiné tloušťky). Další naší specializací je výroba posuvných dveří pro vestavěné skříne na míru a on-line prodej dalšího doplňkového kování pro vestavěné skříne - vodící kolejnice, štětiny, podpěry, věšákové tyče... Námi nabízené kování na posuvné dveře pro vestavěné skříně a další doplňkové kování potřebné na montáž je od dodavatele Senator.

Náš vzorkovník dřevotřísky a ABS hran obsahuje víc jak 66 dekorů dřevotřísky a téměř všechny jsou neustále dostupné až ve čtyřech tloušťkách - jako domácí kutil si je můžete objednat on-line pořez a hranování dřevotřísky tloušťky 10, 18, 28 nebo 36 milimetrů. Nařezané a ohranované dřevotřískové desky a posuvné dveře pro vestavěné skříně rozvážíme v současnosti v rámci krajů Jižní Moravy, Vysočiny a Jižních Čech.

Aby jste zjistili, kolik zaplatíte například za řezání dřevotřísky, můžete si ihned on-line vypočítat přesnou cenu za konkrétní dřevotřískové dílce ale také posuvné dveře potřebné na vlastnoruční výrobu vaší kuchyně, vestavěné skříně nebo jednoduché poličky.

Ať potřebujete vyrobit vlastnoručně celou vestavěnou skřín, nebo potřebujete nařezat jedinou desku, Dřevotříska.com je internetová služba, prostřednictvím které si z pohodlí domova jednoduše, rychle a za výbornou cenu "vyrobíte" potřebné nábytkové desky bez nutnosti vlastnit drahé dřevoobráběcí stroje a výrobní prostory, bez nutnosti kupovat celé velké a těžké plata dřevotřísky, bez starostí, jak dřevotřísku dovézt až domů.

Stránka používá cookies. Pokračováním v prohlížení těchto stránek souhlasíte s používáním souborů cookies.

 • Zimní odstávka 2021

  2021-12-23 21:20:51


  V současnosti máme zimní odstávku a od 10. ledna začneme vybavovat všechny objednávky, které přijmeme během zimní odstávky.

  Děkujeme všem našim zákazníkům za Vaši přízeň a těšíme se na mnoho dalších objednávek v příštím roce!

 • Doprava malých zásilek Českou Poštou

  2021-09-07 16:23:14

  Pro malé a lehčí zásilky jsme přidali možnost využít dopravu Českou Poštou. Jedná se o zásilky do maximálních rozměrů 90 x 90 cm a maximální váhy 40kg. Tyto zásilky lze poslat jako balík ale je nutno uhradit celou částku, jelikož při přebrání není možno uhradit doplatek hotově.

Archív novinek >>