Profesionální montáž vestavěné skříně

Netroufáš si na vlastnoruční montáž vestavené skříně? Máme pro tebe šikovné řešení!

Od momentu, kdy jsme se začali specializovat na dodávku nábytkových dílců pro domácí kutily jsme si vybudovali úzkou databázi prověřených a spolehlivých řemeslníků, kteří vám mohou pomoci s montáží pro ty, kteří si na vlastnoruční montáž vestavěné skříně sami netroufají.

Co vám nabízíme?

Postup je velmi jednoduchý

Napiš nám na drevotriska@drevotriska.com svoje kontaktní údaje (telefonní číslo) a upřesni blíže svoji poptávku. Náš prověřený montážní partner tě bude kontaktovat.

Stránka používá cookies. Pokračováním v prohlížení těchto stránek souhlasíte s používáním souborů cookies.

  • Odběrné místo - Praha 10, Malešice

    2022-10-04 16:14:52

    Stále se snažíme vylepšovat naše služby a proto nově umožňujeme osobní odběr v Praze 10 v Malešicích. V objednávkovém formuláři je třeba vybrat možnost: Osobní odběr Praha a následně si domluvit čas osobního odběru na našem emailu či telefonu. V průběhu času chceme taktéž umožnit rozvoz v blízkém okolí Prahy 10 do okruhu 15 kilometrů a dalších přilehlých oblastí.

  • Odběrné místo Moravany u Brna

    2022-06-21 15:50:58

    Máme nové odběrné místo v Moravanech u Brna. Zde si můžete přijet osobně přijet vyzvednout objednávky, které si u nás objednáte. V dopravě stačí pouze zvolit možnost "Osobní odběr" a následně po informaci o dokončení objednávky si telefonicky domluvit čas osobního odběru.

Archív novinek >>