Profesionální montáž vestavěné skříně

Netroufáš si na vlastnoruční montáž vestavené skříně? Máme pro tebe šikovné řešení!

Od momentu, kdy jsme se začali specializovat na dodávku nábytkových dílců pro domácí kutily jsme si vybudovali úzkou databázi prověřených a spolehlivých řemeslníků, kteří vám mohou pomoci s montáží pro ty, kteří si na vlastnoruční montáž vestavěné skříně sami netroufají.

Co vám nabízíme?

Postup je velmi jednoduchý

Napiš nám na drevotriska@drevotriska.com svoje kontaktní údaje (telefonní číslo) a upřesni blíže svoji poptávku. Náš prověřený montážní partner tě bude kontaktovat.

Stránka používá cookies. Pokračováním v prohlížení těchto stránek souhlasíte s používáním souborů cookies.

 • Doprava malých zásilek Českou Poštou

  2021-09-07 16:23:14

  Pro malé a lehčí zásilky jsme přidali možnost využít dopravu Českou Poštou. Jedná se o zásilky do maximálních rozměrů 90 x 90 cm a maximální váhy 40kg. Tyto zásilky lze poslat jako balík ale je nutno uhradit celou částku, jelikož při přebrání není možno uhradit doplatek hotově.

 • Zpátky v plném provozu!

  2021-08-23 17:55:13

  Po letní odstávce se vracíme zpátky do plného provozu!
  Pro všechny, kteří u nás uskuteční nákup nad 1000Kč do konce září máme slevu 10% z objednávky. Stačí použít tento slevový kód: SLEVA_ZARI2021 Kromě toho pro vás chystáme další novinky - jako je například vylepšený vzorkovník s možností filtrování dekorů dle výrobce či typu a taktéž se chceme zaměřit na vylepšený systém dopravy a rozšíření možnosti odběrných míst.

Archív novinek >>